Powrót do serwisu NAMOMENT.pl

Jak przewieźć meble samochodem dostawczym?

Popularne w ostatnim czasie drony używane są jako narzędzia filmowców, służb mundurowych oraz fotografów czy influencerów. Są również ulubioną zabawką małych i nieco większych chłopców. Poszczególne modele mogą różnić się od siebie rozmiarem, wyposażeniem, zastosowaniem, wytrzymałością i co najważniejsze ceną. Jakiego wybrać i czy warto porzucić kupno drona na rzecz jego wynajmu? 

Czy najem drona się opłaca?

W dobie konsumpcjonizmu warto rozważać każdy dokonywany zakup. Jest to o tyle ważne, o ile coraz więcej pieniędzy wydajemy na rzeczy, których tak naprawdę nie potrzebujemy. Owa chęć posiadania sprawia, że mieszkania powoli zamieniają się w przechowalnie materiałów jednokrotnego użytku. Czy naprawdę tego chcesz? Czy chcesz przyczynić się do pogorszenia kondycji planety? Rozważne zakupy to coś, czego powinniśmy się uczyć i pielęgnować. Kupowanie pod wpływem chwili czy słów innych osób nie jest ani ekonomiczne, ani rozsądne. Decydując się na przewóz mebli, najpierw zastanów się, czy w ogóle ich potrzebujesz

Po drugie, wybierz rozsądnie

Amatorskie pojazdy latające mogą kosztować nie więcej niż kilkaset złotych. W tym wypadku nie możemy liczyć na zaawansowane funkcje takie jak śledzenie obiektów czy utrzymywanie jednej pozycji, a i z zamontowaniem lepszej kamery może być problem. Tańsze drony to urządzenia, na których możesz nauczyć się sztuki pilotażu lub zabawić się bez obaw o roztrzaskanie drogiego urządzenia. W przypadku tego rodzaju pojazdów wypożyczanie jest rzadsze i opłaca się zazwyczaj na krótki okres, aby przetestować, jak to jest polatać dronem. 

 

Profesjonalne drony to zupełnie inna sprawa. Koszt nowego sprzętu to czasem nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy złotych. inwestycja w taki sprzęt to naprawdę duży wydatek dlatego warto uważnie to przemyśleć. Zanim zdecydujemy się na tak poważny zakup, z pomocą może przyjść wypożyczalnia dronów. Możemy w ten sposób przetestować konkretny sprzęt i ocenić czy odpowiada naszym potrzebom. Przed wynajmem zapoznaj się również z zasadami użytkowania dronów określonymi w prawie lotniczym. 

 

Najem drona może być dobrym rozwiązaniem również jeśli potrzebujemy takiej maszyny w określonym, jednorazowym celu. Chcemy zrealizować kilka ujęć do reklamy czy filmu lub planujemy kreatywną sesję zdjęciową, a może czas na nakręcenie firmowego spota ze zdjęciami lotniczymi. Dzierżawa dronów lub ich wynajem daje nam wszystkie możliwości bez konieczności rozciągania budżetu. 

 

Wynajem dronów w NAMOMENT.PL

Wypożyczalnia dronów w NAMOMENT to nie tylko miejsce, gdzie znajdują się ogłoszenia najmu dronów. To również platforma dla wszystkich specjalistów i pasjonatów poszukujących dodatkowych akcesoriów związanych z dronami. Ponadto jeśli masz do zaoferowania swojego drona, możesz zamieścić ogłoszenie i zarabiać na sprzęcie, którego w danej chwili nie używasz. To jeszcze nie wszystko. NAMOMENT to platforma do dzielenia się swoimi usługami więc jeśli prowadzisz kursy pilotażu, wydajesz licencje lub zajmujesz się realizacją zdjęć czy filmów z pomocą dronów, ogłoś to na naszym portalu i zarabiaj dzięki wynajmowi sprzętów lub usług.